Lekarz psychiatra i psychoterapeuta w Poznaniu – Kontakt

Leczenie dobrane odpowiednio do schorzenia pomaga w łatwiejszym, szybszym rozwiązaniu problemów oraz jest milowym krokiem w stronę podniesienia komfortu życia, dlatego nie należy zastanawiać się nad sięgnięciem po pomoc.

Zapraszam do mojego gabinetu psychiatrycznego psychiatrapoznan.com w Poznaniu.

Jako dobry psychiatra jestem osobą kompetentną i dyskretną. Z dużym zrozumieniem podejmuję się terapii psychiatrycznej lub terapii psychologicznej w celu wyleczeni zaburzeń depresji i stanów lękowych, nerwic natręctw oraz uzależnień substancjonalnych i od czynności.

Gabinet jest czynny od poniedziałku do czwartku. Godziny wizyt ustalam indywidualnie stosownie do potrzeb pacjenta.

Zachęcam do zapisów drogą telefoniczną.

Gielnik-Piotrowska Aneta, lek. med. Spec. psychiatra, psychoterapeuta, terapeuta rodzinny.

Kasprzaka 25 lok. 2 60-236 Poznań
Telefon: (61) 843 13 42 | 502 229 895
E-mail: piotrowscy1@wp.pl

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.psychiatrapoznan.com oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ANETA GIELNIK-PIOTROWSKA PSYCHIATRYCZNY GABINET LEKARSKI, 60-236 Poznań, Kasprzaka 25 m. 2 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem piotrowscy1@wp.pl bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych – Obowiązek Informacyjny

 

 

Pokaż na większej mapie
logo -